Vrátenie, výmena a reklamácia tovaru

Chceme aby ste vedeli, že sa Vaše požiadavky snažíme plniť čo najskôr. Pri výmene máte doma tovar do pár dní, pri reklamácií sa snažíme, aby to netrvalo dlhšie ako týždeň. Závisí síce od formy závady, ale robíme všetko pre to, aby Vaše deti boli bez topánočiek čo najmenej.

Na VRÁTENIE TOVARU
máte zo zákona 14 dní, aby ste nám nevyhovujúci tovar poslali naspäť bez udania dôvodu. Toto sa týka len internetového obchodu. Zo zákona nemáte nárok na vrátenie tovaru kúpeného v kamennej predajni. U nás je to však možné, a to do 7 dní od kúpy.
Ide však len o nenosený, neporušený tovar, v pôvodnom obale a s pôvodnými visačkami. Ak splníte všetky podmienky, peniaze Vám vrátime najneskôr do 14 dní odo dňa prijatia tovaru.

Pri REKLAMÁCII
platí štandardných 30 dní od doručenia reklamovaného tovaru k nám, dokedy musíme závadu odstrániť a reklamáciu vyriešiť, ak sa tak nestane, máte právo na vrátenie peňazí. Všetky podrobnosti nájdete v našich Všeobecných obchodných podmienkach.

VÝMENA TOVARU
je u nás tiež jednoduchá. Ak Vášmu dieťaťu nesadne veľkosť a chcete topánky len vymeniť, prosím spravte si novú objednávku v našom e-shope a do poznámky dajte informáciu, že ide o výmenu za objednávku číslo (napíšte číslo pôvodnej objednávky). Vyplňte formulár, tovar nám čo najskôr pošlite naspäť a akonáhle k nám vrátený tovar dorazí, nové topánočky Vám pošleme.

Pre vrátenie, výmenu a reklamáciu tovaru prosím vyplňte náš formulár, zjendodušíte nám komunikáciu aj samotné vybavenie Vašej požiadavky).

Chceli by sme Vás požiadať, aby ste neposielali balíčky na vrátenie a reklamáciu na dobierku. Takéto zásielky nemôžeme prebrať. Ďakujeme za pochopenie.

Tovar prosím skontrolujte, či je naozaj neporušený (pri vrátení a výmene), alebo či nie je špinavý (pri reklamácii), vhodne ho zabaľte, aby nedošlo k poškodeniu počas prepravy, a spolu s vyplneným formulárom pre vrátenie, výmenu a reklamáciu a dokladom o kúpe ho prosím pošlite na adresu našej prevádzky:

Ježko Bežko
Hravá detská obuv
Drieňová 40
821 02 Bratislava

Alebo cez Zásielkovňu na pobočku Pri Strelnici 1, Bratislava (tiež tam prosím použite našu adresu a kontaktné údaje).

O prijatí tovaru a vybavení Vašej požiadavky Vás budeme informovať e-mailom.

Niečo nie je jasné? Neváhajte nás kontaktovať