Vitajte v našom obchodíku

s hravou detskou obuvou

Radi by sme sa Vám predstavili a niečo o nás prezradili.

Sme rodičia (Andrea a Martin) malých detí (Benjamin a Gréta) a máme pocit, že posledné 4 roky nerobíme nič iné, iba riešime detské topánky. Aj pre nás bol nákup detskej obuvi nočná mora – deťom sa nechcelo, bolo im teplo, v „obchoďákoch“ boli prestimulované, plakali, … Tiež sme to riešili nákupom online, často aj zo zahraničných stránok.

Približne polovica týchto nákupov však skončila neslávne – topánky nesedeli, neodhadli sme veľkosť, deti z nich vyrástli, keďže sme často nakupovali v predstihu, alebo jednoducho ich bolo treba reklamovať.

Takto sme jednak skončili bez topánok, ale aj prišli v konečnom dôsledku o peniaze – keď sa nám nevhodné topánočky predali pod cenu, alebo sme preplatili na poštovnom.

Rozhodli sme sa preto otvoriť predajňu detskej obuvi, v akej by sme sami chceli nakupovať. Veríme preto, že Vy, aj vaše deti sa u nás budete cítiť dobre a stres z nakupovania zostane v klasických obchodoch a konečne budete mať čas vybrať pre Vaše deti naozaj to najlepšie.

Rodinna fotografia - majitelia detskej hravej obuvi Ježko Bežko s deťmi v hracom kútiku

Dobre vieme prečo aj deti ku nám rady bežkajú

Parkovisko pre kočíky a odrážadlá v predajni. Na požičanie máme zámok na zamknutie pred naším obchodom.

Po vstupe si môžete zavesiť bundy, aby ste s deťmi nakupovali v pohodlí a zbytočne sa neprehrievali.

Pokiaľ si Vy pozeráte tovar, deti sa môžu zahrať v detskom kútiku, alebo precvičiť nôžky na senzorickom koberčeku a pomôckach.

Pre lepšie obúvanie môžete využiť detské obuváky.

Nôžky Vašich detí radi zmeriame, aby sme pomohli nájsť tie správne topánočky.

Potrebujete dieťatko nakŕmiť alebo prebaliť? Nie je problém, „vzadu“ máme na to spravený kútik.

Neviete sa rozhodnúť, aká obuv je tá správna pre Vaše dieťa? U nás si môžete vyskúšať a vybrať z klasickýh aj barefoot značiek topánok a naživo vidieť, ktoré lepšie vyhovujú a sedia.

Postupne rozširujeme aj sortiment doplnkov, aby ste outfity Vašich detičiek štýlovo doplnili o ponožky, podkolienky, pančuchy či dáždniky.