Vrátenie a reklamácia tovaru

Chceme aby ste vedeli, že sa Vaše požiadavky snažíme plniť čo najskôr. Pri vrátení tovaru sa snažíme poslať peniaze čo najskôr, reklamácie sa snažíme vybaviť tak, aby to netrvalo dlho. Závisí síce od formy závady, ale robíme všetko pre to, aby Vaše deti boli bez topánočiek čo najmenej.

Na VRÁTENIE TOVARU
máte zo zákona 14 dní, aby ste nám nevyhovujúci tovar poslali naspäť bez udania dôvodu. Toto sa týka len internetového obchodu. Zo zákona nemáte nárok na vrátenie tovaru kúpeného v kamennej predajni. U nás je to však možné, a to do 7 dní od kúpy.
Ide však len o nenosený, neporušený tovar, v pôvodnom obale a s pôvodnými visačkami. Ak splníte všetky podmienky, peniaze Vám vrátime najneskôr do 14 dní odo dňa prijatia tovaru.

Pri REKLAMÁCII
platí štandardných 30 dní od doručenia reklamovaného tovaru k nám, dokedy musíme závadu odstrániť a reklamáciu vyriešiť, ak sa tak nestane, máte právo na vrátenie peňazí. Všetky podrobnosti nájdete v našich Všeobecných obchodných podmienkach.

VÝMENA TOVARU
Ak Vášmu dieťaťu nesadne veľkosť a chcete topánky len vymeniť, prosím pošlite nám ich na vrátenie, my Vám pošleme peniaze naspäť a spravte si prosím novú objednávku v našom e-shope. Výmena zápočtom už z logistických dôvodov nie je možná.

Pre vrátenie a reklamáciu tovaru prosím vyplňte náš formulár, zjendodušíte nám komunikáciu aj samotné vybavenie Vašej požiadavky. Nezabudnite na IBAN.

Chceli by sme Vás požiadať, aby ste neposielali balíčky na vrátenie a reklamáciu na dobierku. Takéto zásielky nemôžeme prebrať. Ďakujeme za pochopenie.

Tovar prosím skontrolujte, či je naozaj neporušený (pri vrátení a výmene), alebo či nie je špinavý (pri reklamácii), vhodne ho zabaľte, aby nedošlo k poškodeniu počas prepravy, a spolu s vyplneným formulárom pre vrátenie, výmenu a reklamáciu a dokladom o kúpe ho prosím pošlite na adresu našej prevádzky:

Ježko Bežko
Hravá detská obuv
Tomášiková 50/E
831 04 Bratislava

Alebo cez Zásielkovňu na pobočku Pri Strelnici 1, Bratislava (tiež tam prosím použite našu adresu a kontaktné údaje).

O prijatí tovaru a vybavení Vašej požiadavky Vás budeme informovať e-mailom.

Niečo nie je jasné? Neváhajte nás kontaktovať