Novinky

POZOR! ORGANIZAČNÉ ZMENY

Milé a milí naši,

Nepíše sa nám to ľahko, pretože ani situácia nie je ľahká. Veľmi si želáme, aby to tak bolo, že to len preháňajú všetci, že týždeň-dva zostaneme doma a bude.

My sme od začiatku pozorne sledovali situáciu s prebiehajúcim rozširovaním koronavírusu v Európe a vždy sme si povedali, že zdravie nás, našich rodín a našich zákazníkov je pre nás prvoradé.

Bohužiaľ tak ako ostatné kamenné predajne, pristúpili sme k takýmto opatreniam:

  1. od teraz až do odvolania úplne rušíme akékoľvek poradenstvo
  2. zatvárame obchod, bude možný len OSOBNÝ ODBER S PLATNOU VOPRED MEDZI 9-11:00 hod. v režime tzv. Okienkového predaja. To znamená, že len zaklopete, ukážete číslo objednávky a my Vám čo najbezpečnejšie podáme objednávku. Pri balení aj odovzdávaní objednávok používame ochranné rúška a rukavice, prosíme Vás, aby ste ich nosili tiež.
  3. je zrušená možnosť skúšania topánok
  4. E-shop funguje zatiaľ bez obmedzení, ďalej naskladňujeme veľa tovaru
  5. Obmedzujeme aj chodenie na poštu po vrátené balíky, zatial na 1x týždenne
  6. Zrušili sme možnosť platby na dobierku, aby sme ochránili kuriérov a urobili odovzdanie zásielky čo najrýchleším a bezkontaktným
  7. zrušili sme možnosť zaslania tovaru do zahraničia, ako aj do výdajných miest Zásielkovne. Zostala len možnosť doručenia kuriérom na adresu
  8. Aby sme Vám trošku finančne uľahčili nákup cez internet, znížili sme pre Vás poštovné na 2,20 eur (čo bola cena najnižšieho poštovného u nás), plus kuriér SPS pri objednávke tovaru nad 35 eur je ZADARMO. 
  9. POZOR – doba doručenia sa môže predĺžiť. My objednávky balíme a posielame každý deň, ale keďže ide o výnimočný stav, nevieme garantovať rýchle doručenie externou kuriérskou spoločnosťou. Máme hlásenia, že kuriér Zásielkovne doručuje niekedy až po niekoľkých dňoch od odoslania.

Ak Prosím berte na vedomie, že v prípade, ak bude úplne zrušený osobný odber, budeme musieť zrušiť aj možnosť osobného vrátenia tovaru, aby sme čo najviac ochránili našich zamestnancov. Počítajte preto prosím s takouto možnosťou, keď budete robiť objednávku. Osobné vrátenie tovaru je možné len vtedy, ak je predajňa otvorená. Nateraz môžete doniesť tovar osobne ale len tak, že ho podáte pri dverách medzi 9:00 – 11:00, nezabudnite prosím na vyplnený formulár o vrátení. 

Verte, že ani nám sa to nepíše ľahko. Máme za sebou budovanie novej predajne, sťahovanie a s tym spojene zatvorenie predajne len nedávno, a úplne úprimne sami nevieme povedať, či túto situáciu ekonomicky zvládneme a či nás nepoloží, či dokážeme zaplatiť všetky náklady a faktúry, zrejme tak, ako kopec iných malých firiem v tejto situácii. Veríme však, že zdravie je prvoradé, a ak by došlo k nakazeniu niekoho z nás, tak by sme museli všetko úplne stopnúť na dlhší čas a to by situáciu pre všetkých len zhoršilo.

Ak sa niečo zmení, budeme vás informovať. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vaše detičky keď bude situácia lepšia.

Dovtedy môžete využiť možnosť konzultácie cez e-mail. Ak potrebujete pri výbere poradiť, napíšte na info@jezkobezko.sk a v rámci našich možností Vám poradíme. Už teraz nám chodí denne toľko správ na sociálne siete, že niekedy nestíhame všetkým odpisovať aj na bežné veci, ale urobíme všetko pre to, aby sme Vám čo najviac pomohli pri výbere cez e-mail. Táto možnosť je tiež obmedzená, vieme pomôcť, keď sa napríklad neviete rozhodnúť, alebo rámcovo poradíme ktoré typy sú na úzke nôžky a podobne. Nie že pošlete miery a my budeme hľadať za Vás.

Všetkým prajeme veľa pohody doma a pevné zdravie.

Vaši Ježkovci